Drodzy Klienci, Partnerzy i Współpracownicy!

 

Z ogromną radością chcielibyśmy Państwa poinformować, że firma IFB International Freightbridge (Poland) została Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski Amp Futbol.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy wesprzeć tę niezwykłą Drużynę, w dążeniu do celów jakie sobie wyznaczają. Wierzymy, że biznes powinien wspierać takie inicjatywy, a bycie w gronie ampfutbolowiej Rodziny jest dla nas prawdziwym zaszczytem.

 

Amp Futbol to jedna z najbardziej widowiskowych i najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu osób niepełnosprawnych na świecie. Na wszystkich kontynentach w Amp Futbol gra już ponad 65 krajów, w wielu z nich istnieją ampfutblowe ligi i profesjonalne kluby, między którymi przeprowadzane są, również międzynarodowe transfery. W Polsce Amp Futbol obecny jest zaledwie od 7 lat, ale mimo to nasza reprezentacja należy już do czołowych zespołów świata. Na kończących się Mistrzostwach Świata w Meksyku podopieczni Trenera Marka Dragosza wywalczyli 7 miejsce. Brawo Panowie! Jesteśmy z Was dumni!