ŁÓDŹ

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szansę szybkiego rozwoju wraz z firmą
  • atrakcyjne wynagrodzenie i prowizje sprzedażowe
  • narzędzia do pracy: telefon, laptop
  • ubezpieczenie medyczne, pakiet sportowy

Obowiązki:

  • wsparcie sprzedaży na miejscu
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje cenowe
  •  kontakty z klientami przy pomocy telefonu, e-maila
  • współpraca z działem operacyjnym, agentami, przewoźnikami
  • analiza rynku, raportowanie do przełożonego
  • wkład w wynik finansowy oddziału

Od kandydatów oczekujemy:

  • roczne doświadczenie w sprzedaży usług z branży TSL
  • podstawowa wiedza z zakresu frachtu morskiego, lotniczego, drogowego, kolejowego
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • nastawienie na klienta
  • optymizm, samodzielne myślenie, szybkość działania
  • gotowość do pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb prowadzonych aktualnie oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych w Kancelarii Księgowej oraz podmiotach powiązanych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.